ПРО КОМПАНІЮ

Налагоджена логістика, власні складські площі, ліквідність товарів, широкий асортиментний ряд, гарантована рекламна і промо підтримка від виробників – це ключові переваги співпраці з компанією «Співдружність».

ТОВ «Співдружність» – одна з найбільших дистриб’юторських компаній на сході України. Головний офіс знаходиться в Маріуполі з філіями в містах Краматорськ, Бахмут, Бердянськ и офісами в Покровську и Северодонецьку. Історія компанії нараховує більше 20 років успішного зростання і розвитку на ринку дистрибуції товарів повсякденного вжитку.

Ми надаємо комплексні дистриб’юторські послуги своїм клієнтам. Продукція поставляється безпосередньо від заводів-виробників, що в сукупності з налагодженими логістичними процесами і власними складськими площами забезпечує оптимальні торгові умови для клієнтів.

Асортимент продукції представлений товарами різних категорій, починаючи від кондитерських виробів до слабоалкогольних напоїв. Лінійка товарів представлена ​​відомими брендами, які користуються довірою та симпатіями мільйонів українських споживачів. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки високоякісні продукти, а постачальникам – максимальний обсяг продажів на душу населення.

Багаторічна сумлінна робота в своєму сегменті і налагоджені партнерські відносини з ключовими виробниками, дозволяють постачати товари за максимально вигідними цінами за мінімальний проміжок часу.

Місія компанії

Ми робимо партнерів успішними!

Вакансії

Працевлаштування в компанії «Співдружність» – це всі переваги і перспективи роботи в одній з найуспішніших і прогресивних дистриб’юторських компаній на українському ринку. Ми пропонуємо співробітникам перспективу реального кар’єрного зростання і високий рівень оплати праці. Якісне навчання і тренінги для торгового персоналу від експертів і коучів України та СНД