ТОВ «Співдружність» – одна з найбільших дистриб’юторських компаній на сході України. Головний офіс знаходиться в Маріуполі з філією в місті Краматорськ. Історія компанії нараховує більше 20 років успішного зростання і розвитку на ринку дистрибуції товарів повсякденного вжитку.

Ми надаємо комплексні дистриб’юторські послуги своїм клієнтам. Продукція поставляється безпосередньо від заводів-виробників, що в сукупності з налагодженими логістичними процесами і власними складськими площами забезпечує оптимальні торгові умови для клієнтів.

Асортимент продукції представлений товарами різних категорій, починаючи від кондитерських виробів та слабоалкогольних напоїв до побутової хімії. Лінійка товарів представлена ​​відомими брендами, які користуються довірою та симпатіями мільйонів українських споживачів. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки високоякісні продукти, а постачальникам – максимальний обсяг продажів на душу населення.

Багаторічна сумлінна робота в своєму сегменті і налагоджені партнерські відносини з ключовими виробниками, дозволяють постачати товари за максимально вигідними цінами за мінімальний проміжок часу.