Дистрибуція

Гнучкі умови співпраці, високий рівень кваліфікації співробітників і відповідальне ставлення до виконання своїх зобов’язань перед клієнтами зробили «Співдружність» однією з найбільш затребуваних дистриб’юторських компаній в східних і південно-східних областях України.

Багаторічна робота з відомими виробниками дозволяє компанії постійно розширювати асортимент продукції і забезпечувати своїх клієнтів якісними товарами за доступними цінами.

За роки своєї діяльності компанія зарекомендувала себе, як успішний і надійний партнер в даній галузі і уклала десятки контрактів з провідними світовими та вітчизняними виробниками продукції повсякденного попиту. У числі партнерів компанії такі відомі виробники як ТМ «Конті», Сан Ін Бев, Житомирські ласощі, Грона, Стимул, Шостка, Дрібниці життя, Рута, ARKO Men.

Стандарти роботи в форматі інтегрованої дистрибуції дозволяють однаково ефективно налагоджувати роботу, як з великими торговельними мережами, так і з локальними роздрібними торговими точками в регіоні. В кожному окремому випадку фахівці компанії розробляють індивідуальне рішення, що враховує потреби, можливості, особливості і специфіку бізнесу клієнта.