Шановні наші партнери, колеги та добрі друзі! Дуже хочеться висловити Вам свою подяку за 19 річну плідну та комфортну співпрацю. Сподіваємося, що цей великий пройдений спільний відрізок — тільки початок довгого бізнес-шляху, попереду великі плани по розвитку і підкоренню нових вершин, а це неможливо без особливої довіри до партнера і його постійної підтримки. Можемо з певненістю заявити, що колектив компанії «Співдружність» складається з фахівців, які повністю віддаються своїй справі і цілком вболівають за добробут своєї компанії, а президент компанії, Архипов Сергій Володимирович, — людина слова, справжній багатопрофільний професіонал і головна рушійна сила компанії. Саме Сергій Володимирович, це та людина, за якою залишається остаточне прийняття рішення, прямо вплинув на наш розвиток, як партнерів, надавши найкращі умови та підтримуючи в найскладніших ситуаціях, і, володіючи непомірним оптимізмом, миттєво нівелюючи будь-які наші побоювання і сумніви щодо прийняття того чи іншого рішення Ми бажаємо всьому колективу ТОВ «Співдружність» довгострокового, впевненого зростання і подальшого процвітання! Ми з Вами!


ТОВ Грона

 

Шановні партнери!
За час співпраці ТОВ Співдружність показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати їх якісно і в строк. Відмінною рисою роботи є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії і сильний командний дух.
Виходячи з вищесказаного. ПрАТ -КФ Лагода- характеризує ТОВ Співдружність – як надійного і професійного дистриб’ютора.


Крнвовяз Д.И.
Генеральний директор ЧАО «КФ «Лагода»

 

КФ «Деліція»!

Компанія «Співдружність» є для нас важливим, надійним, сумлінним і стратегічним партнером вже протягом більше 10 років на території Луганської та Донецької областей.

Компанія «Співдружність» – це високий професіоналізм торгових команд, якісний підхід до дистрибуції брендів (показники якісної і кількісної дистрибуції); якісна і гнучка логістика, вирішення питань будь-якої складності, відповідальність та оперативність співробітників, а також прагнення завжди йти вперед до найвищим показникам.

Висловлюємо впевненість в збереженні дружніх відносин і сподіваємося на подальшу взаємовигідну і плідну співпрацю.


КФ «Деліція»

 

Від імені компанії ПАТ «Бель Шостка Україна» дякую нашого партнера ТОВ «Співдружність» за успішну співпрацю та плідну роботу протягом більш ніж п’яти років. Ваша компанія є професійним і надійним партнером, що не раз підтверджувалося в ході спільної роботи.

Хочу відзначити швидкий відгук співробітників компанії на всі виникаючі питання. Високі ділові якості і кваліфікацію співробітників компанії. Своєчасне і в повному обсязі виконання взятих на себе зобов’язань за договорами, дотримання всіх усних і письмових домовленостей. А найголовніше – націленість на результат!

Упевнений в збереженні надалі сформованих ділових відносин і розвитку взаємовигідного співробітництва.

Бажаю успішного розвитку, економічної стабільності і досягнення нових вершин в бізнесі.


С ув., керівник відділу регіональних продажів в Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Полтавській, Сумській областях

Долбня Олег Сергійович

 

Лист подяка !!!

Шановні партнери!!!

Хочу особисто від себе і керівництва фабрики висловити, Вам, подяку за закриття планових показників понад 100%, пріоритетні цілі місяця листопада закрито понад 120%.

Все це говорить про високий професіоналізм та компетентність керівників напрямків, територіальних менеджерів, супервайзерів, які кожен на своєму рівні якісно виставляли і контролювали завдання щодо якісної і кількісної дистрибуції на ввіреній території.

Також хочу висловити величезну подяку власникам і керівникам компаній дистриб’юторів, які не дивлячись на брак, а часом і відсутність товару на складах фабрики, завжди знаходили компромісне рішення і з розумінням йшли на наші прохання.

Хочу підкреслити, що результат, досягнутий в листопаді 2017, є історичним максимумом для областей Східної України і говорить про те, що ми з Вами правильно запланували всі важливі стратегічні показники та пріоритетні напрямки на 2017р. Сподіваюся, що дані результати спільно з Вами ми зможемо повторити і в грудні 2017 р

Всім величезне спасибі за виконану роботу в листопаді. Ми з Вами кращі, ми з Вами молодці !!!!!


C повагою, регіональний менеджер
Кондитерської фабрики “Стимул”

Євген Граник