Компанія «Співдружність» отримала статус ексклюзивного дистриб’ютора кондитерських виробів ЗАТ «Житомирські ласощі» на території Донецької та Луганської областей.

Раніше ЗАТ «Житомирські ласощі» здійснювало продажу в цьому регіоні і з іншим дистриб’ютором. Однак першість у гонці по організації збуту отримала компанія «Співдружність». Вона показала найкращий кількісний і якісний результат за період з вересня по грудень 2017 року. Згідно з даними звіту роботи, в грудні обсяг продажів склав 60 тонн солодощів, що перевершило показники конкурента бренду в 2 рази.

Дистрибуція «Житомирські ласощі» охоплює всю територію України і налічує 25 компаній-дистриб’юторів.

Продукція розповсюджується в роздрібні торгові точки і оптові канали збуту. Серед них універсами, магазини, ринки, а також торговельні мережі гіпермаркетів і супермаркетів.

Бренд «Житомирські ласощі» пропонує широкий асортимент кондитерських виробів: глазуровані і неглазуровані цукерки, ірис, цукрове, здобне і вівсяне печиво, вафлі, десерти, а також сухі зернові сніданки. Вся продукція виготовляється з екологічно чистого високоякісної сировини.

Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» регулярно вдосконалює і розширює асортимент. Тому пріоритети співпраці в області дистрибуції віддає партнерам, які пропонують повний комплекс обслуговування, дотримуються терміни і умови договору, а також мають високотехнологічну базу, оснащену сучасним обладнанням.

Компанія «Співдружність», відгуки про яку свідчать про надійні і відповідальні партнерські стосунки, більше 20 років співпрацює з провідними брендами і заслужила довіру клієнтів. Крім ЗАТ «Житомирські ласощі», в продуктовий портфель компанії входять такі відомі бренди, як «Чернігівське», «Конті», «Славія», «Деліція», «Шостка», «Рута», «дрібниці життя», «Пирятин» і ін.

Для збереження і підвищення конкурентоспроможності компанія «Співдружність» регулярно працює над розвитком і розширенням функціональних можливостей і підвищує якість надаваних послуг. Чітко налагоджена логістика з високотехнічним транспортом, власні складські приміщення є головними перевагами для співпраці з компанією «Співдружність».

Доставка продукції здійснюється 24 години на добу по Донецькій та Луганській областях. Всі вантажно-розвантажувальні роботи компанія виконує самостійно, що забезпечує максимально комфортні і надійні умови дистрибуції. Фахівці компанії розробляють оптимальні рішення, щоб товар гарантовано прибув до місця призначення в узгоджені терміни.