З 1996 року на ринку південного сходу України працює ТОВ «Співдружність», надаючи комплекс дистрибуційних та логістичних послуг в сфері FMCG.

У компанії «Співдружність» з’явилося нове лікеро-горілчаний напрямок

У 2017 році стартував продаж лікеро-горілчаної продукції від виробника Істерн Беверидж Трейдинг (ІБТ) і імпортера Регно Італія. ІБТ на сьогодні займає четверте місце по реалізації алкоголю в Україні і включає продукти ТМ Медофф, Коктебель, Арктика, Природна колекція, Наша марка, Лонгер, Рейв Ап. У портфелі Регно Італія алкогольна продукція всесвітньо відомих торгових марок Fiorelli, Toso, Dilmor, Verga, Donelli, Villa Clara, Vina Mersedes. Лідер продажів на ринку України – лінійка ароматизованих напоїв на основі вина Fragolino ТМ Fiorelli.

Великим попитом в роздрібній торгівлі користуються коньяки торгових марок Louis du Conte і Fleur Am. Вироблений в Молдові Louis du Conte володіє тонким ароматом винних дистилятів з легкими і ніжними фруктовими тонами і м’яким смаком. Яскрава індивідуальність в поєднанні з урівноваженим характером – відмітна ознака цього напою. Коньяки Fleur Am семи, п’яти і трьох років витримки мають складний аромат з квітковими нотами і м’який гармонійний смак.

Чималу популярністю набирають і молдавські коньяки, які так само з’явилися в портфелі компанії.

За відгуками партнерів і споживачів, алкогольна продукція, пропонована ТОВ «Співдружність», привертає шанувальників високоякісних напоїв доступними цінами.

Компанія «Співдружність» – провідний дистриб’ютор в Маріуполі і на ринку південного сходу України

За 20 років роботи в бізнесі компанія досягла помітних успіхів:

· Стала найбільшим дистриб’ютором південного сходу України.
· Штат торгових представників – 150 чоловік.
· У торговому портфелі компанії – 42 контракту з провідними світовими та вітчизняними виробниками товарів продуктових і непродуктових категорій.
· Більше 10 тисяч клієнтів в Донецькій області, 1,2 тисячі – в Луганській.
· Сформовано комплекс організаційних і маркетингових інструментів по управлінню різними категоріями товарів.
ТОВ «Співдружність» працює на територіях Донецької та Луганської областей з головним офісом, розташованим в Маріуполі, філіями в Краматорську і Сєвєродонецьку, володіє складськими приміщеннями в Маріуполі та Краматорську з площами – 5000 і 2200 кв. м відповідно.

ТОВ «Співдружність» здійснює дистрибуцію в таких напрямках:

гастрономічні вироби;
побутова хімія;
кондитерські товари;
бакалія;
лікеро-горілчані товари, в т. ч. пиво.
У компанії «Співдружність» сформований великий досвід роботи з клієнтами, який базується на принципах довгострокового, взаємовигідного співробітництва.

За відгуками співробітників ТОВ «Співдружність», компанія професійно підбирає персонал в місті Маріуполь, а також навчає торгових представників з членів своєї команди.